Adcash ile Para Kazanmak

  • 19 Ekim 2016
  • 4.737 kez görüntülendi.
Adcash ile Para Kazanmak

Bu yazımızda genellikle film-dizi sitelerinin kullandığı adcash reklam firması hakkında bilgiler vereceğiz. Adcash i kullanmak istiyor ve para kazanmak istiyorsanız öncelikle belli bir hite sahip olmanız gerekiyor. Çünkü film-dizi siteleri buradaki pop-under tabir edilen adı üzerinde sayfanın altında açılan reklamları kullanmak zorundadırlar. Diğer reklamlar ile pek para kazanamazsınız. Tabii ki adcash kampanyalarını takip edip üye başı fazla ödeme yapan reklamları sitenizin bir bölümüne koyabilir bu şekildede gönderdiğiniz üyelerden güzel paralar kazanabilirsiniz.  Burayo biraz daha açarsak oyun siteniz var ise adcash te Travian gibi birçok oyunun reklamı vardır ve bazen üye başı yüksek ödeme yaparlar bu kampanyaları takip edebilirsiniz. Ayrıca siteniz yabancı dil ise adcash reklamlarıyla daha geniş yelpazede çalışabilirsiniz.

Adcash i kullanmak için öncelikle www.adcash.com sitesinden üye olmalı ve oradaki reklam kodunu alıp sitenizin footer veya header bölümüne her sayfada açılacak şekilde yerleştirmelisiniz. Zaten sitenin Türkçe dil desteği olduğu için zorlanacağınızı düşünmüyorum. Sonrasında iletişim bölümünden adcash yetkilisini mutlaka skype adresinize ekleyin çünkü mesai saatleri içerisinde kesintisiz destek almanız için bu önemli. Örneğin reklamınız her tıkta açılıyor ise bunu ip başına 1 defa açılacak şekilde, veya ip başına yarım saate 2 kez açılacak şekilde ayarlatabilirsiniz. Bu size kalmış. Fakat benim tavsiyem film-dizi sitelerinde en yüksek kazanç için her tıktan sonra açılmaya ayarlatmanızdır.

Kodu koydum ne kadar kazanırım?

Size ortalama rakam vermek gerekirsek 10k hite ortalama 400 tl alırsınız. Adcash ödemelerini euro üzerinden hesaplar biz bunu TL ye çevirip o şekilde bir hesap çıkardık. Burada pop-under adcash reklamlarından ortalama kazançları detaylı şekilde görebilirsiniz. Ayrıca her sitede cpm oranları değişiklik göstereceği için kesin bir rakam vermemiz beklenemez. Örneğin sizin sitenizden herhangi bir ziyaretçi açılan reklam sayfasına üye olursa bu size ekstra kazanç getirecektir.

Adcash güvenilir midir? Paramı alabilir miyim? Alabilirsem nasıl alabilirim?

Arkadaşlar uzun süredir adcash kullanan biri olarak paranız kesinlikle kalmaz, her ayın en geç 11 ine kadar ödemeniz gönderilir. Örneğin 1-30 ocak tarihleri arasında 500 dolar pazar kazandınız. Bunu öncelikle ödeme talep et yerinden 1-10 şubat arasında talep ediyorsunuz ve ödemeniz 1-10 mart arasında hesabınıza hiçbir kesinti olmadan yapılıyor. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta kesinlikle TL hesabınıza ödeme talep etmeyin çünkü hem para bankada bekler gidip çekmek zorunda kalırsınız hemde küçükte olsa paranızdan kesinti yapılır. Paranızı banka hesabına çekmek istiyorsanız ülkemizdeki herhangi bir bankadan Euro hesabı açtırıp adcash ten bankaya ödeme alabilirsiniz. Ayrıca banka hesabı dışında paypal ve payoneer hesabınıza para çekebilirsiniz.

Herhangi bir adcash probleminizde sorununuz belirtirseniz bende nacizane bilgilerimi paylaşır sorularınızı cevaplamaya gayret gösteririm.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tarantula dedi ki:

    10 K tekil USA hitine 20$ civarı veriyor adcash.

BİR YORUM YAZ