Evde Kurdele Yapımı İle Para Kazanmak

  • 07 Mayıs 2017
  • 3.431 kez görüntülendi.
Evde Kurdele Yapımı İle Para Kazanmak

Kendi işinizin patronu olacağınız işlerden bir tanesi de evinize iş alarak yapacağınız kurdele imalatıdır. Fabrikalarda sabahtan akşama kadar çalışma olanağınız yoksa ya da bu size cazip gelmiyorsa, kendi yaşam alanınızın rahatlığında yapacağınız kurdeleler ile maddi kazanç sağlayabilirsiniz. Bu iş oldukça basit ve eğer bir firma ile çalışmayı düşünürseniz hiçbir yatırım gerektirmeyen bir iştir.

Nasıl Kazanacağım?

Firmalar farklı sebeplerden dolayı ürünlerinde süsleme olarak fiyonk yani kurdeleleri tercih ederler, siz de çevrenizdeki firmaları araştırarak yahut internet üzerinden ulaşacağınız firmalarla bağlantı kurarak evinizde bu işi deneyebilirsiniz. Genellikle çikolata kutularında, hediye kutularında, iç çamaşırlarında, çiçek buketleri ya da bazı giysi süslemelerinde fiyonkları kullanmayı tercih eden iş verenler bu küçük işi evlere vererek yapım aşamasında kalite kontrolünde güvenilirlik ve bol çeşitlilik arayışlarına çözüm üretirler. Bu sebeple bu işi veren firmaların hiç de az olduğunu düşünmeyin. Evde çocuklarınızla televizyon başında dahi yapabileceğiniz bu pratik iş size günlük yaptığınız fiyonk sayısı kadar kazanç sağlar. Sektörde bir fiyonk ortalama beş kuruş gibi ücretlendirildiğinden  günlük elli liraya kadar kazanmanız zor olmayacaktır.  Büyük ihtimalle firma sahipleri size kurdele modellerini örnekleriyle gösterecekler ve malzemeleri kendileri vereceklerinden ilk birkaç gündeki el alışma sürecinden sonra rahatça hedeflediğiniz miktarları yakalabilirsiniz. Bu firmalarla iletişim kurmak için internette verdikleri ilanları da incelemeyi unutmayın.

Eğer firmalarla iletişime geçmek yerine kendi tasarımınız olan kurdeleleri satmak niyetindeyseniz öyleyse yakınınızdaki bir tuhafiyeden  çeşit çeşit kurdeleler, kumaş yapıştırıcıları, zevkinize göre ekstra süs malzemelerine bir miktar yatırım yaparak işe koyulmanız gerekmektedir. Yaptığınız bu kurdeleleri kitap dükkanlarında ya da iletişim kurabileceğiniz tuhafiye ve bujiterilere satabilirsiniz. Fiyonkların kullanım alanı çok geniş olduğu için satış alanınızı kapsayan birçok yeri çevrenizde bulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. safinaz öztaş dedi ki:

    Kayseri talas ta ikamet ediyorum ev hanımıyım bu işlere elim yatkın gün boyu evdeyim

BİR YORUM YAZ