Gezer Marka Güvencesinde Bayilik

  • 14 Haziran 2017
  • 4.754 kez görüntülendi.
Gezer Marka Güvencesinde Bayilik

Türkiye’de en çok tanınan markalardan biri olan Gezer kendi alanında köklü bir firma olup yenilikçi tutumuyla üst sıralarda yer almaya devam etmektedir. Kırk yılı aşan marka deneyimini kendi bünyesinde ayakkabı alanlarına göre ayrılmış markalarıyla da destekleyen firma ilk işine 1968 yılında İstanbul/ Gaziosmanpaşa’da ahşap terlik üretimiyle başlayıp geniş vizyonuyla bugünlere kadar gelmiştir.  Bugün  100.000 m2 kapalı alanda yıllık 75 milyon çift üretim kapasitesiyle sektörünün lideri konumunda dünya çapında bir Türk markası temsildir.  Bu büyük üretim ağı genişlemesini elbette kurumsallaşma ve AR-ge ile devam ettirmektedir. Hem Gezer hem de Gezer’in kendi markaları Loris, Gezderi, Polexchem ve Ziley bayilik imkanı sunmaktadır.

ZİLEY BAYİLİK

Ziley Terlik, Gezer’in bir alt markası olarak orta ve alt gelir grubuna hitap etmek için 2002 yılında cazip fiyatlı, kaliteli ve modaya uygun terlik üretmek amacıyla ikinci bir marka olarak sektöre yerini aldı. Ziley Terlik, uzman kadrosu ile 10.000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde poliüretan ve PVC seçkin terlik üretimi ile sektörünün önder kurumlarından biridir. 2002 yılından günümüze dek geçen vade içerisinde sektörde amaçladığı rakamlara ulaşan Ziley Terlik, Türkiye piyasasının yanı sıra ihracata yönelik çalışmalara 2003 yılında başlamıştır. Bu çalışmaların sonucu olarak hâlihazırda Suudi Arabistan, Romanya, Irak, Almanya, Bulgaristan ve Filistin  başta olmak üzere Avrupa’nın büyük ülkeleri İngiltere, Fransa, İtalya, Polonya, Avusturya ve Belçika’nın da aralarında olduğu toplam otuz ülkeye üretiminin % 25’ini ihraç eder hale gelmiştir.

GEZDERİ BAYİLİK

1995 senesinde isimleşen   Gezderi, 10.000 m2’lik iş alanında 150 kişilik ekibiyle ile ayakkabıların gerekli ekipmanları olan ayakkabılık, terliklik gibi üretimler yapmaktadır. Gezer bünyesindeki marka Gezer markasının bir tamamlayıcısı niteliğindedir. Yıllık 15 milyon üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000’de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ülke dışında da diğer Gezer ve markaları gibi söz sahibi olan Gezderi, Fransa, Belçika, İtalya’da tanınmaktadır.

POLEXCHEM BAYİLİK

Gezer markası himayesinde 2002 senesinde çalışmaya başlayan PolexChem, bilhassa ayakkabı ve terlik taban üretim endüstrisi için sistem üretmekte ve hammaddelerin hem iç hem de dış pazarlarda satışını yapmaktadır.

PolexChem tarafından üretilen poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) noksansız bizzat kendi çatısı altında üretilmektedir.

Gezer Bayilik Şartları

Gezer Ayakkabı toptan bayilik sistemi ile çalışmaktadır.

Bayilik İçin Gerekli Şartlar :

1- Belirlenen tutarda banka teminat mektubu ya da gayrimenkul ipoteği vermek

2- Sektör içinden olup, pazar ve model ile ilgili yeterli tecrübeye sahip olmak

3- Gezer ürünlerinin dağıtımı için en az 2 adet servis aracı bulundurmak

4- Gezer ürünleri için 300 m2 ‘den az olmamak koşulu ile teşhir alanına sahip olmak

5- Gezer ürünleri için 500 m2 ‘den az olmamak koşulu ile depolama alana sahip olmak

6- Avans ödeme koşullarına uygunluk göstermek

7- Belirlenen yazlık ve kışlık sezon satış hedeflerine uygun hareket etmek

Gezer Ayakkabı internet sitesinde yer alan form ile ön başvuru yapılabilmektedir. İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Gezer Bayilik İletişim Bilgileri

Adres : Gezer Ayakkabı Deri Sanayi ve Tic. A.Ş. Atatürk Mahallesi Lozan Caddesi No:9 Esenyurt – İstanbul

Tel : 0212 886 80 80 (Pbx)

Fax : 0212 886 51 55

E-Posta : gezer@gezer.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ