PASPASMATİK: ARABA SAHİBİNİ YANSITIR

  • 31 Ocak 2023
  • 584 kez görüntülendi.
PASPASMATİK: ARABA SAHİBİNİ YANSITIR

Tamamen yerli bir firma olan paspasmatik oldukça yaratıcı bir sloganla ortaya çıkmış durumda; araba sahibini yansıtır! Tam da sloganlarında belirttikleri gibi kişiye özel araba paspasını bir otomat cihazında sunan yaratıcı girişimciler alışılmışın dışında ürünleriyle büyük bir yükseliş sağlamakta. Otomat bir lira gibi cüzi bir rakam karşılığında iki adet renkli ve desenli paspaslar veriyor. Günün her saatinde kimseye ihtiyaç duymadan hizmet verebilen otomatlar sürücüler için büyük bir rahatlık, arabalar içinse hoş bir dekor sağlıyor.

Bu girişim müşterilerden de hoş geri dönüşler aldığından hızla bayilikleri artmakta. Bayilik şartları sağlandığı takdirde teknoloji ile çok iç içe olan firmanın uygulamasıyla siparişleri yönetmek de çok kolay. Patentine sahip olmadığı hiçbir ürünü satmayan Paspasmatik, yüzde yüz yerli sermaye ürünü ve bayilikler için oldukça kazançlı bir yatırım.

Bayilik Avantajları Nelerdir?

Paspasmatik firması benzinliklerde otomat bulundurarak, bölge ya da il bayiliğini alarak yahut kiralayarak bayilik sağlayabilmekte. Bayi alanı içindeki tüm benzinliklere, self servis yıkama alanlarına ve oto yıkamalara otomatların satışını, kiralamasını, ya da paspas üzeri reklamını alması ile de çalışabiliyor. Birden fazla otomat çeşidiyle müşterisini memnun eden firma, bayilikleri için de çok karlı bir kazanç kapısı. Bayileri girişimci ruh ve başarı tutkusu arayışıyla seçen markada bayi olmanın en güzel tarafı aynı anda hem kendi işinizin sahibi olmak hem de firmanın size sunduğu uzmanlık ve deneyim ile riskinizi büyük oranda azaltmanızdır. Aynı zamanda bayileri için desteği esirgemeyen firma yoğun ve kaliteli eğitimlerin yansıra asistan mobil uygulaması ile bayilerinin her an ulaşabileceği mesafede. Kişisel ve profesyonel gelişiminize büyük katkı sağlayacak bu adımı atmakta geç kalmayın.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ