Yaz Aylarında Sahil Kenarında Ne İşi Yapılabilir?

  • 14 Nisan 2017
  • 4.497 kez görüntülendi.
Yaz Aylarında Sahil Kenarında Ne İşi Yapılabilir?

Yaz aylarında boş boş durmak yerine iş yapıp para kazanmak isteyenler olabilir. Peki, hem yazın keyfini çıkarıp hem para kazanmak mümkün olsaydı, buna ne derdiniz? Yaz boyunca sahil kenarında yapabileceğiniz işler olduğunu size hemen bildirelim. Yaz mevsiminde insanların ihtiyaç duyacağı şeylerden yola çıkarak kendinize keyifli işler bulabilirsiniz. İşte örnekleri…

Dondurma veya Waffle Standı: Sahil kenarlarında en çok rağbet edilen şeylerden biri dondurmalar ve waffle’lardır. Böyle bir stand kurarak insanların dikkatini çekebilirsiniz. Ancak sahil kenarında stand açan birden fazla kişi olabileceği için standınızın renkli, yaza uygun ve dikkat çekici tasarlanmasına dikkat etmelisiniz.

Deniz Bisikleti Kiralama: Çok uzun yıllardır sürdürülen bu işten siz de para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden satın alacağınız ekipmanı yaz boyunca farklı müşterilere kiralayarak oldukça fazla para kazanabilirsiniz.

Çocuk Havuzu: Çocuklarının mikrop kapmamaları için denize girmesine müsaade etmeyen ailelerin sahil kenarında bir çocuk havuzu kurmalarını sağlayarak para kazanabilirsiniz. Sizden gerekli olan ekipmanı kiralayan aileler bunun karşılığında size ücret verirler.

Plaj Oyuncakları: Kumsallar, plajlar, aynı zamanda çocukların da oynamayı çok sevdiği yerlerdir. Özellikle kumda oynayan çocuklar, yanlarında oyuncakları olduğu zaman daha da eğlenceli vakit geçirirler. Onların dikkatini çekecek ve onları eğlendirecek oyuncuları satarak para kazanabilirsiniz.

Soğuk İçecek Satışı: Yazın sıcağında insanları serinletecek buz gibi içecekler satabilirsiniz. Bunun için illa ki büyük markalardan mal almaya ihtiyacınız yok. Marketten toptan aldığınız meyveleri sıkarak kendiniz de içecek hazırlayabilirsiniz. Limonata, portakal suyu, nar suyu vb.

Semaver ve Mangal Kiralama: Yaz aylarında tatilcilerin yapmaktan en çok haz aldıkları şey mangal keyfidir. Bu tür malzemeleri olmayanlara semaver ve mangal kiralayarak iş yapabilirsiniz.

Mayo ve Krem Satışı: İnsanların güneşlenirken ihtiyaç duyduğu mayo, bikini ve güneş yağı gibi malzemeleri satarak önemli paralar kazanabilirsiniz.

Plaj Şemsiyesi Kiralama: İnternetten satın alacağınız birkaç tane plaj şemsiyesini tüm gün boyunca farklı kişilere saat başı ücret yazarak kiralamanız mümkündür. Günlük veya saatlik belirleyebileceğiniz ücretler ile bu işi yapmanız mümkündür.

Şarjmatik İstasyonu: Sahillerde keyif yapan insanların yanlarından ayırmadığı tek teknolojik alet telefonlarıdır. Ancak sahilde uzun süreler geçirirken telefonlarının şarkı bu süreye dayanamaz. Bir şarjmatik istasyonu kurarak onlara yardımcı olabilir ve para kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ