Evde Etiket İşi Yapmak

 • 24 Ekim 2016
 • 5.468 kez görüntülendi.
Evde Etiket İşi Yapmak

Ek iş olarak yapılacak işlerden en basiti evde birşeyler yapmaktır. Bu yazımızda evde yapabileceğiniz hiçbir bilgi gerektirmeyen sadece çabukluk gerektiren bir işten evde etiket monte etme işinden bahsedeceğiz.

İş gayet basittir evde etiketleri ürünlere basmanız gerekmektedir. Firmalar bu şekilde güvenilir ve ekip çalışması yapan birçok kişi aramaktadır. Genelde bu tarz iş veren firmalar ekiplerle çalışmayı tercih ederler. Çünkü malzemeler fazla olduğu için birden fazla kişi işi daha çabuk şekilde bitirebilir. Fakat yinede kendi başınıza dahi olsanız bu tarz firmalar ile anlaşabilir ve evde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Etiket işi kazanç durumu nasıldır?

Tam net bir fiyat olmasada ortalama bir firma 1000 adet etiketlemeye yaklaşık 10 tl civarında ücret öder. 1000 adet ürün size ilk başlarda fazla gelebilir hele ki ilk günlerden ben nasıl bir işe bulaştım diyebilirsiniz. Fakat eliniz alıştıkça günde 3-4 bin etiket basmanız mümkündür. Günde 3000 etiket işi yaptınız diyelim 3000×10=30 tl yapar. Evde 3 kişi olduğunuzu varsayarsak 30×3=90 tl günlük 90×30=2700 tl aylık kazancınız olur.

etiketleme-malzemeleri

Bu işi almak istiyorsanız apartmanınızdaki komşularınızda bir olup başvurularda bulunursanız firmalar tarafından daha çok tercih edilebilirsiniz. Evde etiket yapma işi veren firmalar yorumlara yazabilir, ayrıca evinden çalışarak ek iş olarak etiket yapmak isteyenler arkadaşlarımız yorum kısmına yorum bırakabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Hayriye dedi ki:

  Evde etiket işi için iletişim verebilir misiniz

 2. Meral dedi ki:

  Bende ıstıyorum lutfen

 3. Nadire kuşcu dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum etiketleme işini yapacak ekibim var geri dönüş yaparsanız sevinirim saygılarımla

 4. Yeşim dedi ki:

  Konya meram semtindeyim. Evde ek is yapmak istiyorum.

  1. Güler Fırat dedi ki:

   etiket işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu işe ihtiyacım var bayrampaşa kartaltepe mah oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Eda dedi ki:

  Bayrampasa bende yapmak isterimm yardimci olurmusunuz

 6. OZLEM dedi ki:

  SANCAKTEP DE OTURUYORUM BEN DE BU ISI YAPMAK ISTIYORUM

 7. Güler Fırat dedi ki:

  işe çok ihtiyacım var lütfen destek olun bayrampaşa kartaltepe mah oturuyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

BİR YORUM YAZ