King Paolo

  • 16 Mayıs 2017
  • 3.029 kez görüntülendi.
King Paolo

Ayakkabı dünyasında ilklere imza atan marka King Paolo AR-GE çalışmaları ile bilimsel tutumuyla modayı birleştirerek yeni bir ayakkabı algısı yaratıyor. 5000 m2 gibi büyük bir alanda üretim içinde bulunan markanın çağa ayak uyduran ayaklar ilkesiyle yol aldığı yıllar boyunca ayakkabı adına denenecek bir çok şeyi deneyerek markası ile özdeşleştirdi. Çalışma prensibi olarak ayakkabıyı bir sağlık ürünü olarak benimseyen firma genç tasarımcılarla çalışarak sağlığı modaya uydurmayı da ihmal etmiyor.

Alanında gerçekleşen bilimsel çalışmaları sürekli takip halinde olan firma yeni nesil ayakkabı algısı yaratmakta ısrarcı. Türkiye’de bir ilk olan klimalı ayakkabının da dünyada bir ilk olan üçüncü sistem klimalı ayakkabının da üreticisi ve sanatçısı olan marka üniversiteler ve sağlık alanında isim yapmış doktorlar ile anatomik özellikleri dikkate alarak kalitesinden ödün vermeden şık ayakkabılar üretmektedir.

“1998 yılında King Paolo markamızla imalata başlamıştık. İlk yıllarda kösele ve klasik ayakkabı üretiyorduk. Ardından ayak sağlığını korumaya yardımcı ayakkabı üretimine odaklandık. Bu konuda Ar-Ge çalışmaları yaptık. Örneğin, ‘Şeker hastaları nasıl bir ayakkabıyla rahat ettirilebilir? gibi konulara kafa yorduk. Sonra Fatih Üniversitesi’ndeki araştırma bölümüyle klimalı ayakkabının oluşturulması için çalışmalara başladık. Bu çalışmalarımız sonucunda dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan klimalı ayakkabıyı üreterek patentini aldık. Yaklaşık 3 yıllık çalışma sonucu piyasaya sunduğumuz bu yenilikçi ayakkabı, hava sirkülasyonlu ve ayakta yürüyüş sırasında darbeleri emen üç sistemli yapıya sahip.”   Diyerek hedeflerini ve çıkış noktalarını  anlatan marka bir Ersoysan kuruluşu.

Ayakkabıların içinde bulunan pompa sistemi ile hava sirkülasyonu sağlayan mekanizma ayağınızın her şartta sağlıklı bir ortamda bulunmasını sağlamayı amaçlar. Özellikle gün içinde ayakkabı ile bütünleşmek zorunda kalan ayaklar için bir cennet sunan sistem aynı zamanda içinde bulunan su bazlı deri ile nem ve bakteri oluşma ihtimalini de ortadan kaldırır. Özel çalışmalar ışığında oluşturulan esnek tabanlar ile de her ayak tabanının kendi formuna uyum sağlayan taban yapısı ağrıları en aza indirmektedir.  Tıbbı olarak geçerliliği kanıtlanan ayakkabılar topuk dikeni, diyabet, bel ağrısı, yarım düztaban, romatizma, nasır gibi rahatsızlıkların tedavisinde hastalar için kurtarıcı olurken aynı zaman da şıklıklarından da ödün vermemeleriyle kalplerde taht kurmuştur. King Paolo çalışmalarına devam ederek yeni ürünlere hazırlanmaktadır.

Bir yandan da kurumsallaşma hızını yükselten markanın halihazırda ülkemizde üç yüz bayiliği bulunurken bu sayıyı daha yukarılara taşımayı hedeflemektedir. King Paolo yönetim kurulu başkanı Hüseyin Turan’ın söylemiyle King Paolo   Marmara, Ege, İç Anadolu bayilik taleplerini çoğaltmak niyetinde. Eğer siz de bu büyük markanın çatısı altında bayilik imkanını değerlendirmek isterseniz şartlar aşağıda belirtildiği gibidir.

 

. King Paolo bayiliği için 100 metrekarelik bir mağaza gerekmektedir.

. Belirlenen yatırım tutarı bir mağaza için 400 Bin TL’dir.

 

İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Ersoysan Ayakkabı ve Deri San. Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres : Ziya Gökalp Mah. Der San Koop. San. Sit. S6-A Blok Kat: 3 No:201 İkitelli/ İstanbul

Tel : 0212 444 10 64 (pbx)

Fax : 0212 671 65 75

E-Mail : info@kingpaolo.com.tr

Web adres: www.kingpaolo.com.tr

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ