Çanta ve Ayakkabı Aksesuarı Yaparak Para Kazanma

  • 14 Mayıs 2017
  • 2.895 kez görüntülendi.
Çanta ve Ayakkabı Aksesuarı Yaparak Para Kazanma

Popüler evde ek iş imkanlarından birisi çanta ve ayakkabı aksesuarından kazanç sağlamaktır. Moda uçsuz bucaksız bir dünya ve bu dünyada herkese yetecek kadar yer var, siz yeter ki isteyin. İster yaratıcı fikirlerinizi tasarımlara dönüştürün ister size verilen tasarımların çoğaltıcısı olun, bu işte dilediğiniz şekilde para kazanabilirsiniz. İlk yolu inceleyecek olursak kendi tarzınızı belirleyip adınızı minik çapta bir marka haline getirecek ürünleri piyasaya sunmak, piyasa kelimesi sizi ürkütmesin çünkü ilk çıkış noktası her zaman çevreniz olacaktır, ardından kişisel reklamınızı doğru şekilde yapmanız halinde ürünlerinizin peşinden zaten müşterileriniz gelecek. Bu iş sandığınız kadar da zor olmayacak çünkü dönemimizin vebası sıradanlıktan kaçmak isteyen her kişi özgün ve çok az kişide bulunan, fabrikasyon olmayan ürünlere özel ilgi duymaktadır. Üstelik siz de bilirsiniz ki bu tarz ürünler genellikle yüksek ücretlerden alıcı bulur. Yaratıcılığınıza güveniyorsanız tasarım fikirlerinizi hayata geçirmekten korkmayın yahut ben yalnızca para kazanmak istiyorum diyorsanız evlere ürettikleri çanta ve ayakkabılar için aksesuar işi veren birçok firma bulunmakta.

Çok az maliyetle başlayabileceğiniz bu işte idealinizdeki tasarıma göre genellikle kumaş, ip, yapıştırıcı gibi her birimizin kolayca ulaşacağı malzemeler gerekmektedir. İşin ana hatlarını öğrenmek için internete kolaylıkla bulabileceğiniz yardımcı videolardan faydalanmanız yararınıza olacaktır.

Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu işte firma ile çalışma yoluna gittiyseniz aylık ortalama 1500-1800 arasında bir kazanç sağlarken kendi tasarımlarınızla küçük çaplı bir ticari atılım peşindeyseniz ürünlerinizi kendi belirlediğiniz fiyattan satacağınız için kazanç çizginiz sizin elinizde olacaktır. Ürünlerin kalitesi ve markalaşma sürecine göre kazancınız 1000- 3000 arasında değişecek boyutlara varabilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ