Stand Açarak Yapılabilecek İşler

  • 15 Mayıs 2017
  • 5.711 kez görüntülendi.
Stand Açarak Yapılabilecek İşler

Stand Açarak Para Kazanabileceğiniz Yepyeni Fikirler

Özellikle yaz mevsiminde dışarıda stand açarak para kazanmak çok iyi bir gelir kaynağıdır. Eminiz ki sokakta bardakta mısır ve çikolata ürünleri gibi atıştırmalık ürünlerin standlarda satıldığına tanık olmuşsunuzdur. Peki ya sokakta stand açılabilecek daha farklı fikirler yok mudur? İnsanların en çok rağbet ettiği atıştırmalık ürünler hangileridir? Özellikle yurt dışına baktığımız zaman onlar ne tür ürünleri standlarda satmayı tercih ediyorlar? İşte stand açarak para kazanabileceğiniz yepyeni fikirler…

Sıkma Meyve Suyu: Yaz mevsiminin vazgeçilmezi buz gibi meyve sularıdır. Sıradan sular satmak yerine, standda anlık olarak sıkıp buzlukta saklayarak sattığınız doğal meyve sularına kimse hayır diyemeyecektir. Aklında olmayanın bile canını çektirecek meyve sularından iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Waffle: Tatlı seçeneklerinden biri olan Waffle, Türk toplumunda son yıllarda hızlı bir şekilde kabul gördü ve çok sevildi. Farklı çeşitleri olan Waffle’ları kolayca hazırlayarak insanlara sunabilirsiniz. İçerisinde meyve ve çikolata çeşitleri bulunan bu tatlının çoğu kişi bağımlısı.

Soft Dondurma: Soft dondurmalar, aslında McDonalds’ın dondurma seçeneği olarak karşımıza çıkmıştı. Sütten üretilen bu sade dondurmalar çok sevildi. Basit bir dondurma makinesi ile birlikte dondurma tozu ve süt kullanarak bu soft dondurmalardan kolayca üreterek satabilirsiniz. İster külahta ister bardakta satış yapmanız mümkündür.

Taco: Meksikalıların mutfağındaki esintilerle bize kadar ulaşan Taco, içerisinde et, peynir ve farklı yeşillikler bulunuyor. Lavaş ekmeğine benzer olan Tortilla arasına doldurulan tüm bu malzemeler, ortaya lezzetli bir birleşim çıkarıyor. Deneyenlerin çok sevdiği, henüz denememiş olanların ise merakını cezbeden bir stand fikri olabilir.

Donut: Donut, Amerika’da çok ama çok sık tüketilen bir gıda. Özellikle kafe gibi yerlerde 7’den 70’e herkesin tükettiği bir gıda olduğunu da söyleyebiliriz. Donutu ister tatlı ister tuzlu olarak hazırlamanız mümkündür. Genel olarak kahvaltı saatlerinde tercih edilir. Bu nedenler bir donut standı açacaksanız sabah vakitlerinde daha çok iş yapmanız söz konusu olabilir.

Çikolatalı Sufle: Sufle dediğimiz tatlı, aslında un, şeker ve yumurta karışımından oluşuyor. Ancak çikolata sosu ve içindeki hafif akışkan kıvamı tutturulduğu zaman ortaya muhteşem bir lezzet çıkıyor. Bu nedenle de çok sayıda insanın dayanamayacağı bir tat olduğunu söylemek mümkün.

Profiterol: Çok farklı tatlılardan stand açabilirsiniz ama profiterol deyince bazıları için akan sular durur. Çünkü profiterol, top şeklindeki hamurların içindeki özel krema ile üzerini kaplayan çikolata sosu ile birlikte muhteşem bir lezzete sahiptir. Eğer bu lezzeti yakalayabilirseniz, standınızın önünde uzun kuyruklar oluşturabilirsiniz.

Çiğ Köfte: İster kış ister yaz olsun, çiğ köfte Türk milletinin hep tükettiği lezzetlerden birisi. Artık etli olarak tercih edilmediği için etsiz çiğ köfte daha makbul. Ancak çiğ köfte dediğimiz şey her elden farklı lezzetlerde ortaya çıkabilir. Eğer çoğunluğun hoşuna gidecek bir lezzeti tutturabilirseniz çok iş yapabilirsiniz.

Muffin: Yine Amerika’daki esintilerle memleketimize gelen muffin’lerin tatlı ekmekler olduklarını da söyleyebiliriz. Kâğıt veya alüminyumdan hazırlanmış renkli ve desenli kalıplarda pişirilerek sunulan bu küçük kekler, çok farklı çeşitlerde olabiliyor. Tatlı, tuzlu, çikolatalı, limonlu, sebzeli, havuçlu ve daha pek çok seçeneği mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Erkan kecici dedi ki:

    Dondurma standi kaliplari is degisikligi nedeniyle satiliktir .0546 676 42 72 18.000 tl maliyetine satis yapilacaktir .

BİR YORUM YAZ