Bionluk ile Para Kazanmanın Yolları

  • 12 Nisan 2017
  • 6.056 kez görüntülendi.
Bionluk ile Para Kazanmanın Yolları

Bionluk.com, iş arayanların ve eleman arayanların imdadına yetişen bir site olarak karşımızda. Özellikle freelance işler yapanlar için bulunmaz bir nimet değerinde olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu site üzerinden hem hizmetlerinizi yayınlayabiliyorsunuz hem de işlerinizi sunabileceğiniz işverenlere ulaşabiliyorsunuz. Hatta siz ulaşmıyorsunuz, onlar sizi buluyor.

İnternet üzerinden iş yaptırmak isteyen kişiler, 10 liradan başlayan ücret bedelleri vererek işlerini sizlere yaptırabiliyorlar. Sitede video kaydı, video kurgusu, animasyon işleri, reklamcılık ile ilgili faaliyetler, grafik tasarım, web tasarım, yazılım, seslendirme, metin yazımı ve bunlara benzer daha pek çok alanda hizmet vermeniz mümkündür.

Peki, bionluk.com böyle bir iş sunarak ne elde ediyor? Elbette ki site üzerinden yapılan her işten bir komisyon alınıyor. Bu komisyon miktarı yaptığınız işin ücretine öre değişiklik gösteriyor. Mesela 20 liralık bir iş yapıyorsanız, sitenin bundan alacağı komisyon miktarı 4 lira oluyor. Yaptığın işte 200 liralık bir ücrete anlaştıysanız hesabınıza geçen miktar 160 lira oluyor.

Site üzerinde yapılan işlerde teslim zamanı önemli bir rol oynuyor. Çünkü işveren ile bir proje üzerine anlaşırken ücret ve zaman konusunu belirleyerek işe karar veriyorsunuz. İşin başında belirlediğiniz süre unsuruna uyduğunuz ve teslim ettiğiniz iş kaliteli olduğu zaman, işverenin sizin hakkınızda yaptığı yorum da olumlu oluyor ve bu sonraki alacağınız işlere olumlu yansıyor.

Bionluk Üzerinden Ne Tür İşler Yapılabilir?

Grafik ve Tasarım İşleri: Bu alanda logo, banner, broşür, katalog ve web tasarımı gibi hizmetleri sunabilirsiniz. Elinizdeki mevcut tasarımları pazarlayabileceğiniz gibi yeni projeler için de çalışabilirsiniz.

Yazılım ve Programlama İşleri: Bir web sitesinin hazırlanması, bir mobil uygulaması yapılması veya WordPress, Opencart gibi platformlarda bir web sitesinin hazırlanması gibi çeşitli projelere dair iş yapabilirsiniz.

İnternet Reklamcılığı işleri: SEO çalışmaları, pazarlama faaliyetleri, sosyal medya takibi, tanıtım yazılarının yazılması gibi içeriğe ve reklama dair işlerin yapıldığı bir alandır.

Makale ve Çeviri Hizmetleri: Yabancı dilde hazırlanması gereken metinlerin tercümeleri ve çeşitli alanlarda makale yazılması konularında hizmet verebilirsiniz.

Ses ve Müzik Hizmetleri: Radyo ve televizyona yönelik ses kurgusu, görüntü kurgusu yapma, reklam müziği oluşturma, seslendirme yapma ve altyazı hazırlama gibi işler buradadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ