Evde Etiketleme Yaparak Para Kazanmak

  • 20 Nisan 2017
  • 3.389 kez görüntülendi.
Evde Etiketleme Yaparak Para Kazanmak

Evinizde etiketleme işi yapmak çok uzun zamandır devam eden bir iştir. Tekstil sektöründe bildiğiniz üzere birçok ufak iş için evlerde el işine fırsat verilmektedir zira bazı işlerin kontrolünün de sağlanması için insan teması önemli olabilmekte. Hemen hemen her sektördeki ürünün etiketlemesi el işi olarak ev hanımlarına kazanç sağlıyor. Çocuklu iseniz, ev ortamının dışında çalışma imkânınız yok ise ya da günlük işinizin yanına ek olarak gelir elde etmek istiyorsanız etiketleme işi tam size göre. Bu işe internet üzerinden ulaşmak yerine çevrenizdeki firmalarla iletişime geçmek daha kolay olacaktır. Bu firmalar genelde büyük firmalar olacağından işin devamlılığı da sağlanabilir.

Bu işte yapmanız gereken firmanın arzu ettiği şekilde etiketleri ürünlere yerleştirmektir, zaten bunun için muhakkak örnek bir etiketleme gösterilecek. Genel olarak etiketler dikme, yapıştırma ya da bağlama yöntemiyle yerleştirilir, sizi zorlayacak ya da yoracak bir tarafı yok, yalnızca işler tane tane yapılacağı için başlarda eliniz yavaş olacaktır ama zaman içinde daha pratik bir şekilde çalışacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstelik ücret de tamamen sizin iş yapma kapasitenize göre şekillenir, ilk dönemde günlük daha az iş yaparsınız ama ardından işi hızlandırır ve güzel bir gelir kazanabilirsiniz. Ürün başına genelde on kuruş gibi bir ücret belirlenir, bu yüzden sizin ücretinizi belirleyen yine siz yani sizin iş performansınız olacaktır.

Bu işle ilgilenmek için firmalarla iletişim kurmak yeterli olacaktır, internet üzerinden ilan bulmak yerine çevrenizdeki firmalara yönelmek daha mantıklı. Eğer arkadaşlarınızla birlikte bu işi sistemli hale getirirseniz 1000 lira ve üstü kazanç sağlamanız çok kolay olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yeşim dedi ki:

    Evde ek is yapmak istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.

BİR YORUM YAZ